تولید کنندگان و بازاریابان اکثر محصولات امروزه از بطری های بسته بندی و برای اطمینان از موفقیت بازار استفاده می کنند. صنایع مدرن نیازهای پر کردن فله ای دارند که با روش دستی نمی توان آنها را تحویل داد زیرا این فرایند می تواند زمان زیادی را مصرف کند و باعث ریزش و هدر رفتن شود. قوام و دقت در پر کردن از معیارهای مهم دیگر است ، همچنین انعطاف پذیری در رسیدگی به بطری های مختلف و محصولات متنوع. تولید کنندگان به تجهیزات نیاز دارند که امکان تغییر انعطاف پذیری را با تغییر آسان تر فراهم می آورد.

سیستم پر کردن بطری اتوماتیک ای جی به گونه ای طراحی شده است که انواع مختلفی از محصولات را از آب گرفته تا شستشوی روغن و روغن را کنترل می کند. از محصولاتی که قوام آبکی نازک گرفته تا محصولات بسیار چسبناک دارند ، سیستم بسته بندی مواد غذایی مایع ای جی می تواند همه مواد رقیق را پر کند .

برای بازدید دستگاه پرکن مایعات مدل های مختلف کلیک کنید .

مهمترین قطعه از کل خط یک کارخانه بدون شک دستگاه پر کردن بطری است. این اجزا تنها دستگاهی است که با محصول نهایی ارتباط مستقیمی دارد و بنابراین باید حداکثر اطمینان را از نظر بهداشت و کیفیت محصول نهایی تضمین کند.
این به معنای حفظ خصوصیات محصول در مرحله پر کردن و تمیز کردن آسان آن است و یا در هنگام تماس با محصولاتی که در معرض آلودگی هستند ،

در طول مرحله پر کردن ، محصولات مایع برای بسته بندی می توانند به صورت بطری یا قوطی و یا لیوان و یا حتی تیوپ باشند.

فرآیندهای مختلف پر کردن وجود دارد که از انواع مختلفی از پرکننده ها استفاده می کنند ، از جمله پرکننده های حجمی با سرنگ های دسته دار ، پرکننده های گرانشی با واحدهای توزین الکترونیکی یا مکانیکی و پرکننده های فشار منفی در سطح ثابت (فقط برای گیرنده های بسیار سفت و سخت) ) دستگاه ها برای اطمینان از عملکرد بی عیب و نقص و دقت فوق العاده تنظیم و کالیبره شده اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *