انتخاب دستگاه روغنگیری آفتابگردان

دستگاه-روغنگیری

هنگامی که شما می خواهید بر روی روغن آفتابگردان سرمایه گذاری کنید، ابتدا باید دستگاه روغنگیری آفتابگردان را انتخاب کنید. این دستگاه ها را می توان در اندازه ها و توان های مختلفی خریداری و راه اندازی کرد. بسته به نیاز خود دستگاهی را خریداری کنید که با شرایط شما سازگار باشد.

برای انتخاب این دستگاه، باید نکات زیر را در نظر بگیرید.

۱٫ میزانی که می خواهید سرمایه گذاری کنید

تصمیم گیری در خصوص ظرفیت تولید، یک نکته اساسی برای انتخاب دستگاه روغنگیری آفتابگردان است. در ظرفیت های مختلف، فرایند تولید روغن آفتابگردان متفاوت خواهد بود و طبیعتا ترکیب دستگاه تولید روغن آفتابگردان نیز متفاوت خواهد بود.

۲٫ قیمت دستگاه روغنگیری آفتابگردان

قیمت همیشه مهم ترین چیزی است که مردم به هنگام سرمایه گذاری به آن فکر می کنند. اما در تولید روغن آفتابگردان، شما نمی توانید فقط دستگاهی با قیمت پایین انتخاب کنید.

از آنجا که این سرمایه گذاری یک خط کامل از دستگاه تولید روغن آفتابگردان است، اگر فقط قصد سرمایه گذاری بر روی یک دستگاه تولید روغن آفتابگردان داشته باشید، قطعا قیمت آن پایین تر خواهد بود. اندازه های مختلف ماشین ها، قیمت های متفاوتی خواهد داشت. همچنین تکنولوژی های مختلف قیمت های متفاوتی را ایجاد می کند.

۳٫ تولید کننده دستگاه روغنگیری

تولید کننده ماشین آلات تولید روغن آفتابگردان حرفه ای، گزینه های مختلفی با تکنولوژی های مختلف را ارائه می دهند، یا اینکه یک خط کامل برای شرایط شما طراحی می کنند. آنها در طول کل سرمایه گذاری، به شما مشاوره حرفه ای داده و به تمام شک و تردید های شما پاسخ می دهند.

با انتخاب دستگاه از تولید کنندگان معتبر، شما مشاوره خوبی دریافت کرده، ماشین آلات روغنگیری با کیفیت خوب دریافت خواهید کرد و همچنین امکان استفاده از خدمات جانبی مختلفی نیز خواهید داشت.

۴٫ عملکرد روغن و مصرف انرژی

به غیر از موارد بالا، عملکرد روغن و مصرف انرژی در دراز مدت برای کارخانه روغن حائز اهمیت است. هنگامی که شما یک خط ماشین روغن آفتابگردان را انتخاب می کنید، بهتر است از نحوه عملکرد و مصرف انرژی آن مطلع باشید.

به عنوان مثال، با عملکرد ۰٫۵ درصد کمتر، ظرفیت ۱۰ تن در روز کاهش می یابد، یعنی هر روز ۵۰ کیلوگرم تولید کمتر که در ماه معادل ۱۵۰۰ کیلوگرم (حدود ۳۰۰ بطری ۲ لیتری) می شود . سپس در خصوص چگونگی کنترل عملکرد روغن و مصرف انرژی وابسته به برنامه تکنولوژی و ترکیبی از ماشین آلات ارائه شده توسط سازنده روغن، اطلاعات کسب کنید.

نکات مختلفی را در هنگام راه اندازی یک خط تولید روغن آفتابگردان باید در نظر بگیریم تا بهترین بازدهی را برای ما داشته باشد.

بنابراین، هنگامی که دستگاه روغنگیری آفتابگردان را انتخاب می کنید، قیمت تنها چیزی نیست که باید در مورد آن فکر کنید، تولید کننده ماشین آلات خوب هم، بسیار مهم است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *