دستگاه تولید ارده با سنگ طبیعی
این سبک دستگاه سرعت پائین و قیمت بالایی دارد و ابعاد خیلی بزرگ و وزن سنگینی است.
ادعا میشود طعم ارده بهتر است. من تست کرده ام و احساس نکرده ام ولی ممکن است ارده خورهای حرفه ای متوجه بشوند.
ضمنا امکان کره گیری و تنطیم زبری و نرمی ارده را هم ندارند.
دستگاه ارده ساز و کره گیرAG علاوه بر تولید ارده کنجد می تواند انواع کره ( بادام زمینی_ بادام درختی _ پسته_ فندق_ نارگیل_ مغز آفتابگردان و کدو) را با کیفیت عالی تولید نماید.
نظافت کردن دستگاه تولید ارده و کره ساز AGبسیار آسان و در مدت زمانی کمتر از ۵ دقیقه امکان پذیر است . در صورتی که برای تمیز کردن دستگاه های سنتی چندین روز زمان یا حداقل دو نفر نیروی ماهر نیاز است.
از دیگر مزایای دستگاه های ارده ساز و کره گیر AGمی تواند به آن اشاره کرد که قادر است از کنجد خام نیز ارده تهیه نماید ضمناً تفاوتی نمی‌کند کنجد بدون پوست یا با پوست باشد
دستگاه ارده ساز
می توان دانه های مرغوب کنجد را با کمک دستگاه ارده ساز به ارده تبدیل کرد که البته کیفیت و مرغوبیت دستگاه ارده ساز از اهمیت بالایی برخوردار است و لازم است که در هنگام خرید به برند و مدل دستگاه ارده گیر توجه ویژه شود . گروه بازرگانی AG به صورت تخصصی در زمینه ی فروش دستگاه ارده گیری در حال فعالیت است ، ما با داشتن کارشناسانی که در این زمینه مجرب و متخصص هستند می توانیم انواع مشاوره ها را هنگام خرید به مشتری ارائه دهیم .
طیف مدل های دستگاه ارده ساز که توسط گروه بازرگانی AG ارائه می شود بسیار گسترده است و عبارتند از دستگاه ارده گیر و کره گیرمدل S60 ، دستگاه ارده گیر و کره گیرمدل S80 ، دستگاه ارده گیر و کره گیرمدلS130 ، دستگاه ارده گیر و کره گیرمدل سنگی سنتی ، دستگاه ارده گیر و کره گیرمدل کره گیر ایرانی و…
هر کدام از مدل های دستگاه ها کاربری مختص به خود را دارند و برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرند .با توجه به مصرف فراوانی که ارده دارد استقبال بسیاری از فروشگاه ها از دستگاه ارده گیری زیاد شده است .

برای بازدید از دستگاه های ارده ساز کلیک کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *