آب میوه یک منبع مقوی و غنی از مواد مکمل برای جسم می باشد که با طعم شیرین و جذب سریع تر خود نسبت به جامدات مورد پسند هر شخصی می باشد. مرکبات با توجه به ترکیب آب دار خود به عنوان محبوب ترین آب میوه ها از ان ها استفاده می شود اما به راستی آب گیری و تهیه آب میوه از مرکبات با توجه به هدر رفت بالای آن ها در فرایند سنتی و عدم امکان رعایت نکات بهداشتی آسیب بزرگی می باشد. که در این صورت یا باید به از آب میوه های صنعتی بازار با ترکیب نه چندان خالص استفاده نمود و یا با تهیه یک دستگاه آب مرکبات گیری در کوتاه ترین زمان ممکن یک آب میوه خالص، مقوی و بهداشتی بدست آورد.
یک دستگاه آب مرکبات گیری باید سریع، بهداشتی و با فرآیند آسان بوده تا بتوان بدون زحمت اضافی و دانش فنی خاصی در کوتاه ترین زمان ممکن به دیک آب مرکبات غنی و لذیذ دست پیدا کرد. مقصود شما هر چه که باشد دستگاه آب مرکبات گیری AG_PGS103 با راندمان سریع، طراحی جذب، کیفیت ساخت بالا و محیط بهداشتی خود می تواند یک آب میوه با کیفیت بالا را بدون هیچ زحمتی در اختیار شما قرار دهد.
دستگاه آب مرکبات گیری صنعتی AGمدل AG_همانند مدل ZUMEX با بهره مندی از یک طراحی جذاب و گنجایش عظیم برای هر گونه مصرفی از جمله مصارف تجاری و کافی شاپ ها تا صنعتی و تالار و مصارف خانگی کاربردی می باشد چرا که از حجم های کوچک خانگی تا حجم های بالای تجاری و شرکتی را پذیرا بوده ودر کوتاه ترین زمان ممکن بهترین کیفیت را با بیشترین حجم از آب میوه بدون هدر رفت و با جدا سازی آب و تفاله در اختیار شما قرار می دهد.
هر مرکباتی که فکرش را بکنید
براستی تنوع مرکبات به پرتقال و محصولات مشابه خلاصه نمی شود و هر کدام از این میوه ها دارای طعم و خاصیت مربوط به خود هستند. دستگاه آب مرکبات گیری AGسازگار با هر نوع میوه مرکبات شکل تا قطر ۸۵ میلی متر می تواند با بالا ترین کیفیت ممکن میوه را بدون هیچ گونه هدر رفتگی پوست کنده، مواد اضافی را جدا کرده و بدون برخورد مستقیم با استیل دستگاه آن را به آب میوه جدا کند.
کار با دستگاه آب مرکبات گیری تجاری و برقی AG هم برای شما و هم برای مشتری جذاب است. چرا؟ با طراحی زیبای دستگاه می توان فرایند آب میوه گیری را در جلوی آن از طریق شیشه شفاف مشاهده کرد. فرایند کاملا بهداشتی و بدون کمترین تماس و محافظت شده در برابر آلودگی های خارجی که زیبایی خاص خود را در فشار دادن میوه ها و پوست کندن آن به نمایش می گذارد.
فرایند این دستگاه آنقدر ساده و دقیق است که کوچک ترین تفواتی را از یک میوه با دیگری به جای نمی گذارد. میوه ها ابتدا پس از نصف شدن با چاقو در لبه فشاردهنده قرار گرفته و بارها منبسط و فشرده می شوند تا تمامی آب موجود در آن ها خالی شده و تفالشان در منطقه دیگری قرار می گیرد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *