تولید روغن با دانه و دستگاه روغنگیری

دستگاه روغنگیری مناسب برای صنایع کوچک
شما همیشه می توانید دانه روغنی را فشار دهید تا بتوانید از آن برای مقاصد مختلف استفاده کنید. دستگاه های روغنگیری یک وسیله ای است که بسیاری از مردم امروز می دانند که چگونه کار می کنند.مردم بیشتر در حال یادگیری نحوه استفاده از آنها هستند.یکی از چیزهایی که باید هنگام یادگیری نحوه ی کارکردن با دستگاه روغنگیری دانه روغنی آشنا شوید، جنبه آماده سازی دانه است.این یکی از مهمترین چیزهایی است که شما همیشه باید در مورد روند عملیات پرس دانه روغنی خود با آن آشنا شوید.

دانه ها باید تمیز شوند و به درستی آماده شوند تا روغن هایی که در نهایت تولید می شوند، برای استفاده شما مناسب تر باشند. یکی از شایع ترین چیزهایی که معمولا در اینجا تولید می شود، قطعا روغن نباتی است که در خانه استفاده می شود.

فرایند تمیز کردن دانه ها به طور کلی بسیار مهم است، زیرا نمی خواهید خود یا افرادی را که مورد توجه شما هستند، در معرض خطر قرار دهید تا با این واقعیت که روغنی که برای آنها در خانه تولید می کنید، نسبتا آلوده باشد یا یه چیزی شبیه آن.

شما باید مطمئن شوید که تمام خاک های موجود در دانه ها قبل از رسیدن به مرحله فشردن آنها، به منظور تولید روغن از آنها، از بین رفته باشند. تمیز کردن دانه ها به طور معمول، با استفاده از روش های مختلف انجام می شود و تمام این ها معمولا به نوع دانه ها بستگی دارد.انواع مختلفی از دانه ها وجود دارد که به طور معمول می تواند در تولید روغن استفاده شود و همه این ها باید به شیوه خود تمیز شوند.

عوامل موثر در هنگام خرید دستگاه روغنگیری برای روغن آفتابگردان

دستگاه روغنگیری آفتابگردان از ارزش بسیار بالایی برخوردار است و یک راه عالی برای اطمینان داشتن از اینکه تمام روغن موجود در آفتابگردان به طور کامل فشرده شده باشد، است. این ماشین ها در بازار امروز بسیار زیادند و این بدان معنی است که شما باید هنگام انتخاب آنها، برای انتخاب درست دقت لازم را داشته باشید.

به همین دلیل است که این مقاله برای شما طراحی شده است که شامل تمام عواملی است که شما را به تصمیم گیری آگاه تر می رساند. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

اولین عاملی که شما باید در هنگام خرید دستگاه روغنگیری برای روغن آفتابگردان در نظر بگیرید، این قابلیت است که این دستگاه ها با قابلیت های مختلفی ساخته می شود که شما را ملزم می کند که بهترین انتخاب را داشته باشید.

به این ترتیب، اطمینان حاصل کنید که ابتدا قبل از خرید یک عملکرد خاص که مورد نظرتان است را در نظر گرفته اید.

عامل دیگری که باید در نظر بگیرید، این نکته است که از کجا میخواهید دستگاه را خریداری کنید؟ راه هایی وجود دارد که شما می توانید خرید خود را از طریق آنها انجام دهید. فروشگاه AG امکان خرید را از طریق اینترنت برای شما فراهم نموده است. تا خرید خود را آنلاین انجام دهید.

درباره دستگاه روغنگیری بیشتر بدانید

روغن از دانه های آفتابگردان، پنبه، لوبیا سویا و غیره استخراج می شود. دستگاه های روغنگیری دانه های مختلف برای استخراج روغن از دانه استفاده می شود.

عموما دستگاه روغنگیری دارای تغذیه کننده است که در آن بذر ها بارگیری می شوند و سپس با استفاده از محفظه فشار خرد می شوند. محفظه فشار دادن را می توان با کمک شفت و پیچ، تنظیم کرد. انتخاب دانه های خوب باعث می شود مقدار خوبی از روغن استخراج شود.

برای یک روند موفق در تولید روغن، شما باید بررسی کنید که آیا دانه ها خشک، تمیز و گرم هستند. دانه های آفتابگردان که کمی مرطوب هستند نباید فشرده شوند، تا زمانی که خشک شود. تحت نور خورشید یا با استفاده از دیگ بخار.

شما می توانید به راحتی دانه های سخت و یک دانه نرم را با تلاش برای خرد کردن پوسته از هم جدا کنید. پوسته های سخت دانه به راحتی پوست کنده نمی شوند، در حالی که پوسته های نرمتر را می توان با کمک انگشتان خود پاک کرد.

فشار بر روی دانه ها باید کاملا به منظور دستیابی به خروجی مطلوب تنظیم شود. دستگاه های روغنگیری جدید دارای پردازش دانه های روغنی است.

برای بذرهای کانولائی که برای پردازش آماده می شوند یک گرمای خفیف در ابتدا داده می شود و سپس برای بهبود استخراج روغن، رطوبت از آنها خارج می شود. تمام انواع روغن ها بعد از استخراج تسفیه شده، به طوری که کیفیت روغن بالا برود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *